İletişim

0552 727 60 15

Karacakaş köyü SOMA MANİSA

Sıkça Sorulan Sorular

İlkeleriyle örtüşen yerel üretici ve organik tarım yapan çiftlikleri bulur, aracısız tedarik ettiği kaynağı belli ürünleri seçer. Ürünleri özenle paketleyip, kapınıza kadar getirir.

Müşterilerimizle bir  ekip anlayışı içerisinde çalıyor ve güvenle ürünlerimizi teslim ediyoruz. Her türlü görüş, öneri ve bilginizi önemsiyoruz. 

İnternet erişim yer alan “Bize Ulaşın” bölümündeki formumuzu doldurarak veya mail adresimize mail göndererek görüşmelerinizi ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca whatsapp müşteri hattımızı arayarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evet, sitemizden üye olmadan misafir olarak sipariş verebilirsiniz. Sitemize üye olduğunuz takdirde, tekrar tekrar adres girmenize gerek kalmadan sipariş verebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Siparişinizin durumunu ‘Hesabım’ menüsü altında “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra Sipariş detaylarında gösterilen “Kargo Takip Numarası” ile kargo durumunuzu takip edebilirisiniz.   

Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler ve Alıcının isteğiyle kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler cayma hakkının geçerli olmadığı ürünlerdir.

SEPET